10% atlaide AGA propāna baloniem Linde Gāzu centros.

Linde Latvijā darbojas jau 30 gadus un ir vadošais rūpniecisko un medicīnisko gāzu ražotājs un izplatītājs. Pirms zīmola maiņas uzņēmums bija zināms ar nosaukumu AGA. Šobrīd AGA zīmols ir saglabāts kā patēriņa preču zīmols, tai skaitā augstas kvalitātes un tīrības propāna gāzei.

Katrs karavānieris, gan iesācējs, gan pieredzēijs, zina , ka viens no svarīgākajiem nosacījumiem ceļojumā, ir silta māja, kurā var atgriezties pēc pastaigas. Ziemā kvalitatīvā gāze ļaus jūsu apkures sistēmai darboties bez pārtraukumiem.

Mūsu klubs ar prieku paziņo ka esam noslēguši līgumu par 10% atlaidi “AGA gāze” produkcijai visiem kluba biedriem!

Balonus apmainīt vai iegādāties iespējams Linde Gāzu centros visā Latvijā, ar kluba karti, saņemot 10% atlaidi propāna gāzei.

Jūsu komforts, ir mūsu darbs.

Gāzu centru adreses.

https://www.linde-gas.lv/lv/customer_service_ren/agent_finder/index.html