Sezonas atklāšana 2023

Dārgie draugi, šodien Latvijas karavānu klubs ar prieku piedāvā jums jaunas ceļojumu sezonas sākumu!
Kemeru sezonas atklāšana ir aizraujošs pasākums, kas gadu no gada mūsu draugiem un kluba biedriem ir kā oficiāls sākums dažādu valstu un kontinentu apmeklēšanai, iegrimšanai to kultūrā, vēsturē un tradīcijās. Ceļojot jūs atklāsiet unikālus dabas objektus, vēstures pieminekļus, muzejus un daudz ko citu.
Šajā nedēļas nogalē esam sagatavojuši jums daudz interesantu izklaides un aktivitāšu visu vecumu cilvēkiem, tostarp āra spēles, sporta sacensības, aizraujošas ekskursijas un darbnīcas.
Programmā bija vakara diskotēka zem zvaigžņotajām debesīm.
Mūsu klubs gaida jūs visus rudenī, kur dalīsimies savos iespaidos un centīsimies nodot visu apmeklēto vietu skaistumu un pārsteidzošumu, un, protams, mēs priecāsimies dzirdēt jūsu komentārus un ieteikumus par jūsu turpmākajiem ceļojumiem 2024.